Home / Evde Ek iş / Evde Akşamları Yapılabilecek Ek işler

Evde Akşamları Yapılabilecek Ek işler

Bu zamana kadar yayınlanan ilanlardan bir çok bayan faydalanarak evde ek iş imkanı bulmuşlardır. Fakat gelen yorum ve maillerde bir çok erkek arkadaşımız, işten çıktıktan sonra evde bir çok boş vakitleri olduğunu ve Evde Akşamları Yapılabilecek Ek işler konusunda bilgi almak istediklerini belirttiler. Değerli arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim ki bizler iş vermiyoruz. İşveren ve iş arayan kişileri buluşturmak adına sadece aracılık yapmaktayız. Firmalar, sizlerin yapmış oldukları başvuru neticesine göre kimler ile çalışmayı uygun görürler ise onlarla çalışırlar.  Bu yüzden boş vaktiniz olsun yada olmasın, akşam yada gündüz çalışmanız firmaları ilgilendirmez. Firmaları ilgilendiren kısım, verilen işi zamanında ve eksiksiz olarak teslim edebilmenizdir. Yani içiniz rahat olsun. Sizler verilen işleri zamanında eksiksiz teslim edebilirseniz, çalışma saatiniz önemli değildir.

Evde Akşamları Yapılabilecek Ek işler

Erkek arkadaşlarda işten arta kalan vakitlerinde, yani akşamları evde ek iş yaparak ailelerine katkıda bulunabilirler. Zaten bir çok firma sadece bayanın değil, evde herkesin ortaklaşa çalışmasını ister. Ortaklaşa olarak yani grup halinde çalışılarak yapılan her iş daha verimli olur. Örneğin evde paketleme işi yapıyor iseniz, eşiniz paketlenecek ürünleri ayırırken sizde paketleme işini yapabilirsiniz. Yani bütün işler böyledir. Zaten tek çalışıldığı zaman hem vakit geçmez hemde yapılacak ürün adedi yada teslim edilecek ürün adedinde sıkıntı yaşanabilir.

Öğrenciler için evde ek iş

Bir çok öğrenci arkadaşlarımızda bu tür işlerden yaparak okul harçlıklarını çıkarmaktadırlar. Aslında onlar için bizim önerimiz, evde makale yazarak kazanç sağlamaları yönünde, ama makale yazarı arayan bu zamana kadar fazla bir işverene rastgelmedik. Ama şunu da belirtmek istiyorum. Öğrenci arkadaşlar sadece bizler ile sınırlı kalmasınlar. Mutlaka günlük olarak sitemizi takip edin, hatta sosyal medya hesaplarımızı takip ederseniz yayınlanan ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz. Makale yazarı arayan en geniş kapsamlı siteler, webmaster arkadaşlarımızın bulunduğu forum siteleridir. Orada da iş aramanıza gerek yok, direk ilan açabilirsiniz. İlgi alanınız neyse yada hangi bölümü okuyorsanız ona göre makale yazarlığı ilanı açmanız daha doğru olacaktır. Bugünün fiyatlarıyla makaleler 300 kelimesi 4 TL ye yazılmaktadır. Buda size bir bilgi olsun.

Bayanlara eve ek iş

Konumuzun en başındada belirttiğim gibi, bayan yada erkek ayrımı yapmadan, evlere ek iş veren firmalar sayesinde tüm işleri yapabilirsiniz. Sadece bayanlar evde ayrıyetten örgü işi, nakış işi, dantel işi ve yemek işleri gibi işleri tek yaparlar. Yani erkek arkadaşlar bu duruma biraz uzak.

Konumuzun sonuna gelirken küçük bir açıklama yapmak istiyorum. Artık sistemimiz değişti, yayınladığımız iş ilanlarını facebook, google ve twitter gibi sosyal medyada en fazla paylaşan arkadaşlara daha fazla şans vereceğiz. Bu arada aynı şekilde whatsapp üzerindende konumuzu eşiniz, dostunuz ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Alt kısımda bulunan başvuru bölümünden yapabileceğiniz ek işleri yazarsanız yada ben evde ek iş yapmak istiyorum, ben evde paketleme işi yapmak istiyorum, yada öğrenciyseniz evde makale yazarlığı yapabilirim diyorsanız, başvurunuzu hemen yapın. Bulunduğunuz şehiri yazmayı unutmayın. Bir çok arkadaşımız yaşadığı şehri yazmadığı için geri dönüş olmadığını da unutmayın.

Hakkında iskur

46 Yorumlar

  1. Merhaba,

    İstanbul Ataşehir’de ikamet ediyorum. İşletme bölümü mezunuyum ve bu alanda tezli yüksek lisans yaptım. Hafta içi çalışıyorum. Hafta içi akşam ve hafta sonları makale yazmak istiyorum. İlgilenenler iletişim bilgilerimden ulaşabilirler. (nurayse.kilic@gmail.com).

  2. kağıthande oturuyorm ewde ek iş arıorm acil

  3. Evde ek iş arıyorum.Aysel AY Okmeydanı-İstanbul

  4. merhaba kastamonu merkezde oturuyorum öğrenciyim işie ihtiyacım ikinci öğretimim çoğunlukla evdeyim.buna benzer birçok iş yaptım 3 kardeş üniversite okuyoruz aileme az da olsa destek olmak istiyorum

  5. Evde calismak istiyoruz 5 kisiyiz ist.sultangazide yerimiz

  6. Merhaba, 4 kişilik bir ekibiz.Evde yapılabilecek uygun işlere de talibiz.Eşim ve ben kurumsal bir firmada çalışıyoruz,ancak hayat şartları ve sağlık sorunları nedeniyle bu şekilde bütçemizi biraz olsun normale döndürmek istiyoruz.Bu sitelere attığım hiçbir mesaja geri dönülmedi,okuyan var mı onu bile bilmiyorum.Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.
    İstanbul Beylikdüzü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir