Home / Evde Ek iş / Evde Akşamları Ek İş 2017

Evde Akşamları Ek İş 2017

Çoğu kişi daha rahat bir yaşam için ek iş imkanı aramaktadır. Bir çok kişinin günde ortalama olarak 8 saat çalıştığını düşünürsek, geriye bayada zaman kalıyor. Yani iş olursa çalışılabilinir. Bizde bunun için Evde Akşamları Ek iş makalemizi yazmaya karar verdik. Bu sayede belki ek iş imkanı bulabilirsiniz yada sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Evde Akşamları Ek iş  Olarak Neler Yapılır

Evde Akşamları Ek iş
Evde Akşamları Ek iş

Öncelikle sadece akşamları çalışacağınız için, acil bir iş olmaması gerekli. Sabah erken kalkılacağı içinde, yapacağınız iş sizi yormamalı.

Evde Akşamları Ek iş Çorap Paketleme yapabilirsiniz. Firmaların size çuval halinde verdiği çorapları, çift olacak şekilde paketleme yapabilirsiniz. Bu işi aynı çift çorapları bulup pakete koyacaksınız. Yada firmanın isteği halinde, düzüne olarak paketleyebilirsiniz.

Evde Akşamları Ek iş Çoraplara Etiket Basmak. Yine üstteki işe ek olarak firma etiket basmanızı isterse. Çift olarak ayırdığınız çoraplara etiket basarak, kazanacağınız parayı biraz daha artırmak sizin elinizde.

Evde Akşamları Ek iş Kına paketleme. Bu iş biraz dikkat isteyen bir iş olduğunu başta söylemek isterim. Firmanın size verdiği kınayı, belli bir gram dahilinde poşetlemek gereklidir.

Eğer akşamları evinde çalışmak isteyen kişi bayansa,  bu kış günlerini güzel değerlendirebilir. Evinde kaşkol, eldiven ve şapka örebilir mesela. Bu tür ürünlerin satışı da daha kolay olur. Makina örgüsü olmadığından dolayı güzel fiyata satılabilir. Satamayan lar olursa bizler facebook fan sayfamızda ve sitemizde ilan açarak satışı yapabiliriz.

Yine başka bir iş fikri ise, tesbih dizmedir. Hac malzemeleri satan kişiler bu tür işlerden çok fazla veriyor. İp ve tesbih boncuklarını firmalar karşılıyor. Onların isteklerine göre 33 erli yada 99 arlı bir şekilde tesbih işi yapabilirsiniz.

Evde nikah şekeri yaptıran yerler ile de görüşerek, yapabileceğiniz miktarda nikah şekeri işi alabilirsiniz. Kışın fazla rağbet görmesede yinede bu iş için eleman arayan bir çok firma mevcut durumda.

Evde sabunlama paketleme işi de yapabilirsiniz. Hatta bu iş için ilan vermiştik. Sitemiz üzerinde o ilanı bularak altında bulunan başvuru kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz.

Elimizden gelse evde ek iş imkanı telefon numaraları olarak konu açıp sizlere buradan firmaların bilgilerini vermek isterdik. Fakat şuan firmalar telefon numarası vermemize karşı duruyorlar. Bunun için sadece kayıt olan kişilere dönüş yapıyorlar.

Aslında bunlar gibi aklımıza gelmeyen bir çok iş modeli mevcut. Sitemizin altında bulunan iş başvurusu kısmından, yapabileceğiniz işleri yazarsanız, evlere ek iş veren firmalar sizler ile irtibata geçecektir.

Bu işlerden alacağınız ücretler, tamamiyle firma ve sizin aranızdaki anlaşmaya göre değişmektedir. İşin kolaylığı ve zorluğu da alacağınız ücrete etkendir.

About admin

Check Also

Evde Kış Çayı Paketleme işi 2020

Evet hanımlar yine bir iş evde çalışıp size para kazandıracak işlerden yeni bir tanesi. Evde …

No comments

 1. Tesbih çizme işi

 2. sabun paketleme işi tesbih yapma

 3. Akşamları evde paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Edirne merkez acil ek iş ihtiyacı

 5. Corap etiket isi istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 6. istanbul bahçelievlerdeyim. evde paketleme işi yapabilirim. evde sayıca kalabalığız istenilenin üstünde sayıda iş çıkartabiliriz.

 7. Merab evde tasbih çizme işi

 8. Merabalar. Konya bozkir da oturmaktayim . Orgü haric hepsini yapabilirim corap , paketleme , katlama , tesbih felan . Bu ise ihtiyacim var. Annem ve yakinimda ki ablamdan yardim alacagim. Temiz calisirim. Lutfen dönüş yapar misiniz

 9. İstanbul/Beşyüzevler

 10. Ne iş olursa yaparım paketleme acil ihtiyacım çar

 11. Evde paketleme isi yapmak istiyorum 2 kisi yardimcim var oldukca cok vaktimiz var iyi isler cikarabiliriz ve cok ihtiyacim var lutfen geri donus yapin

 12. Bursa Yıldırım

  Bursada oturuyorum duz makinam var her isi yapabilirim

 13. Esenyurt örnek mah ikamet ediyorum bu işe acil ihtiyacımiz var 4 kisiyiz

 14. corap paketleme veya tesbih dizme

 15. Evde paketleme isi istiyorum. 3 kisi calisacagiz.

 16. Ne oldugu onemli degil yeter ki olsun

 17. Ne oldugu onemli degil yeter ki olsun kocaeli gebze

 18. Ne oldugu onemli degil yeter ki olsun kocaeli gebze lutfen donus yapin

 19. evde çorap paketleme işi istiyorum Malum geçim artık zor oldu ve evli olunca Birde çocuklar olunca maddi zorluklar ortaya cıkıyo o yüzden lütfen geri dönüş Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir