Home / Evde Ek iş / Evde ahşap boyama işi

Evde ahşap boyama işi

Zorlu hayat şartları ile mücadelenin birinci hatta tek şartı güçlü bir ekonomiye sahip olmaktır. Bunun için çoğu zaman bir maaştan fazlası gerekir. Evde ek iş yaparak ek gelir sağlamak mümkün. Evde ahşap boyama işi ile sizde ek gelire sahip olabilirsiniz. Bu işe sahip olmak için tek şartımız daha öncesinde ahşap boyama işi yapmış olmanızdır. Bu işte işverenler evlere ahşap aksesuarlar verilecek olup farklı tekniklerde farklı tasarımları uygulamak olacaktır. Fiyatlar yapılacak işin tekniğine ve büyüklüğüne göre değişkenlik gösterecek olup parça başına 5-25 TL gelir sahibi olursunuz. Bu işi yaparak aylık  1750 TL gelir elde eden kişiler var.

Evde ahşap boyama işi

Bu keyifli işi yapmak için gönüllü iseniz siz de ilanımıza başvuru yapmalısınız. Yaşadığınız il, daha önce bu işi yapmış olmanız ve size ulaşılacak mail adresinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Dönüşler mail yolu ile yapılacak olup her ilden başvurular değerlendirilecektir. Yapılacak işler arasında en çok ahşap boyama tepsiler vardır bunların fiyatı parça başına 12 tl dir. Butik işler olduğundan güzel kazanç sağlayacaktır.

Yapılan işlerin zamanında ve titizlikle teslimi önem arz eder. Yapacağınız işin özenli olması işinizin sürekliliği için şarttır ki sürekli geliriniz olsun. Bu işi hobi olarak yapan bir çok kişinin var olması bu işe gelecek yoğun talebin göstergesidir. Zaten talepler fazlaca olduğundan yeteri kadar kişi iş sahibi olacaktır.

Ek iş yaparak para kazanmak herkes için güzel bir fırsattır. Bu ilanımız ilginizi çekmediyse diğer ilanlarımızı incelemenizi öneririz daha kolay ve beceri, yetenek gerektirmeyen işler de vardır. Her kesimden insanın yapabileceği basit işlerde vardır. Bu nedenle tüm ilanlarımız günceldir ve talep alınmaya devam etmektedir.

İlanlarımıza ev hanımları, tam zamanlı çalışma imkanı olmayanlar, öğrenci arkadaşlarımız oldukça ilgi göstermektedir. Bu yolla maddi sıkıntılarını aşan bir çok başvuru sahibimiz vardır. Bu kişilere katılmak için yapmanız gereken tek şey ilgilendiğiniz ilanlarımıza başvuru bırakmak olacaktır ve herhangi bir sınırlama olmaksızın yapabileceğiniz her iş için başvuruda bulunabilirsiniz.

Herkese bol, bereketli kazançlar dileriz. İş bul ailesi

Hakkında iskur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir