Home / İllere Göre Ek iş ilanları / Eskişehir Şehir Hastanesi Eleman Alımı

Eskişehir Şehir Hastanesi Eleman Alımı

Bu zamana kadar sizlere evde ek iş imkanı sağlayan firmalar ve evde ek iş imkanları hakkında ilanlar yayınlayarak bilgiler vermeye çalıştık. Bundan sonraki zamanlarda, Türkiyenin tüm şehirlerinde, eleman alımı gerçekleştiren firmalarıda yayınlamaya karar verdik. Bugün eskişehir şehir hastanesi eleman alımı ve başvurusu hakkında gerekli detayları vereceğiz.

Eskişehirde 71 evler mahallesinde inşaatı devam eden ve kısa bir süre sonra açılacak olan, şehir hastanesini, eskişehirli bir çok kişi duymuştur. 1000 yatak kapasiteli olacak olan bu büyük hastane için bir çok eleman alımı olacaktır. Bunların başında temizlik elemanları, hasta bakıcılar, güvenlik görevlisi ve hasta kabul sekreterliği için sekreterler alınacaktır.

Eskişehir Şehir Hastanesi Eleman Alımı Başvuruları

Bildiğiniz gibi güvenlik elemanı olabilmek için bir sertifika almanız gerekmektedir. Artık sertifikası olmayanlar, güvenlik görevlisi olamazlar. Yeni açılacak olan eskişehir şehir hastanesi için de şuan rakamı belli değil fakat bir çok iş arayan güvenlikçilerin yüzü gülecek.  Fakat güvenlik görevlisi için hangi şirket ile anlaşırlar yada şirket olmadan kendi bünyesinde mi alırlar onu bilemeyiz. Anlaşma durumunda yada  kendi bünyesine eskişehir şehir hastanesi özel güvenlik eleman alımı olursa sitemizde yayınlayacağız.

Eskişehir Şehir Hastanesi Eleman Alımı
Eskişehir Şehir Hastanesi Eleman Alımı

Bunun dışında temizlik görevlisi için bildiğiniz gibi herhangi bir kurs yada belge gerekli değil. Büyük ihtimal şirkete verilecek olan temizlik işleri için, anlaşma sağlandığı zaman sizlere buradan bilgisini vereceğiz ve sizlerde, eskişehir şehir hastanesi temizlik elemanı başvurusu yapabileceksiniz.

Bir çok genç bayanı ilgilendirecek hasta kabul sekreterliği içinde, bir çok eleman alımı yapılacaktır. Fakat bildiğiniz gibi hasta kabul sekreterliği için sertifika almak zorundasınız.

Eskişehir şehir hastanesi iş başvurusu

İş alımları başladığı zaman sitemizde duyuru olarak sizleri bilgilendireceğiz.  Hangi iş kolunda çalışmak istiyorsanız ve belge gerekli ise belgenizi mutlaka almalısınız. Özellikle güvenlik görevlisi olmak için silahlı ve silahsız güvenlik sertifikanızın olması gereklidir. Sertifikanız yok ise herhangi bir güvenlik kursundan sertifikanızı şimdiden alın.

Hasta kabul sekreterliği eleman alımı içinde yine sertifikanız olması gerekmektedir.

Eskişehir şehir hastanesi eleman alımı sadece eskişehirde olmayacağı için, yukarıda belirttiğim hususlar, tüm illerden başvuru yapacaklar için geçerlidir.

Ön kayıt için başvuru yapabilirsiniz.

Hakkında iskur

99 Yorumlar

 1. Hasta Kabul Sekreterliğine başvurmak istiyorum. Tıbbi Sekreterlik sertifikam bulunmaktadır.

 2. Silahli Güvenlik,bilgisayar sertifikası ve tibbi sekreterlik hasta kabul sertifikam mevcuttur.milli eğitim bakanligi onaylidir.

 3. 44 yaşında GIDA TEKNİSYENİYİM 24 yıl iş tecrübem var ve tekrar çalışmak istiyorum

 4. Eskişehir şehir hastanesi hasta kabul sekreterligi bolumunde calismak istiyorum.Isletme mezunuyum ve hasta kabul sekreterliginin sertifikasini alicam fakat sakarya universitesi uzaktan egitim sertifikasini kabul ediyormusunuz?

 5. Lise özel eğitim mezunuyum. 2 yıllık cocik gelişim okuyorum son siniftayim. Hasta kabul ve tıbbi sekreterlik sertifikası alacağım. Degerlendirirseniz sevinirim.

 6. Eskişehir Şehir hastanesi hasta kabul, tıbbi sekreterlik bölümünde çalışmak istiyorum. Lise de özel eğitim okudum. Anadolu üniversitesi 2 yillik çocuk gelişim okuyorum. Son siniftayim. Hasta kabul ve tıbbi sekreterligi sertifikami alacağım. Kararlıyım. Degerlendirirseniz sevinirim.

 7. eskişehir devlet hastanesinde 6+6işbaşı eğitiminden faydalandım .işbaşı eğitim sertifikam var .lise mezunu

 8. temizlk elemanı olarak çalışmak istiyorum.işbaşı sertifikam var devlet hastanesinde çalıştım

 9. Temizlik elemanı

 10. Merhaba;
  Eskişehir Anadolu Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Turizim Ve Otel İşletmeciliği mezunuyum.
  ”T.C. Uluslararası Bilim Ve Eğitim Federasyonu onaylı;
  Tıbbi Sekreterlik:
  Hasta kayıt-Kabul,
  Hasta güvenliği,
  Sağlık İletişim,
  Enfeksiyondan Korunma” sertifikalarına sahibim.
  Hasta kayıt-kabulde çalışmak istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim.
  İyi Çalışmalar…

 11. Hasta kabul sekreterligi

 12. Hasta Kabul Sekreterliğine başvurmak istiyorum. Tıbbi Sekreterlik sertifikam bulunmaktadır.

 13. Tıbbi dökümantasyon ve Sekreterlik diplomam bulunmaktadır tıbbı sekreter olarak çalışmak istiyorum

 14. Ben 9 yıl Sakarya hastanesinde çalıştım diş hekim asistanlığı yaptım. Danışmada çalışabilirim…

 15. Fizik tedavi teknikeriyim 10 aylik deneyimin var evlilik sebebiyle şehir değiştirmek zorunda kaldigim için isten ayrildim

 16. Bozüyük sağlık meslek lisesi hemşirelik mezunuyum hastanenizde görev yapmak istiyorum

 17. Hasta kabul sekretegi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir