Home / İllere Göre Ek iş ilanları / Eskişehir Eve Çorap Etiket Basma işi

Eskişehir Eve Çorap Etiket Basma işi

Eskişehir Eve Çorap Etiket Basma işi ile birlikte, bir çok kişi ek iş imkanına sahip olacak. Bu iş aslında kolay gözüksede biraz uğraş gerektiren bir iş. Fakat evde çalışarak para kazanma yolları için gayet ideal bir iştir. Ek kazanç isteyen herkes bu işi yapabilir. Bu iş sayesinde evde çocuk bakmak zorunda olan ver herhangi bir işyerine giremeyen anneler, üniversite okuyup ailesine yük olmak istemeyen öğrenciler ve çalışıp kazandığı parayı yetiremeyen her erkek için uygun bir ek iş imkanı olarak görebiliriz.

Eskişehir Eve Çorap Etiket Basma işi Veren Firmalar

Eskişehir pazarlarında çorap satan kişilerden gerekli bilgiyi alabilip, bu işe başlayabilirsiniz. Fabrikaları da araştırmak gerek fakat, esas işi alabileceğiniz kişiler, pazarlarda ve dükkanlarda çorap satan kişilerdir. Anlaşmanıza bağlı olarak çorap ve etiketleri kendileri de getirebilir, sizde alabilirsiniz. Etiketleri bazı firmalar zımbalama istiyor bazıları ise dikmenizi isteyebilir. Dikilmesi gerekli ise bu baya bi zaman alır ve ücretini anlaşırken, fazla zaman alacağı için ona göre anlaşmanız gerekmektedir.

Eskişehir Eve Çorap Etiket Basma işi ile ne kadar kazanırım

Bu ek iş sayesinde günlük ortalama 100 tl kazanmanız mümkün. Eğer anlaşma esnasında çorap ütüleme işi de alırsanız, daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Aylık 3 bin Tl üzeri kazanabileceğiniz bu evde ek iş imkanı için, sitemiz üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Bu işi yapabilmek için eskişehirde ikamet etmeniz gerekiyor. İş veren kişi ile devamlı iletişim halinde olunacağı için eskişehir dışı kişiler bu iş için başvurmasınlar.

Eskişehir üniversite şehri olduğu için, bir çok öğrenci evde ek iş yaparak, harçlıklarını çıkartmak ve ailelerine yük olmamak ister. Dersten fazla kalan zamanlarında bu tür ek işler yaparak para kazanabilirler.

Eskişehir Eve Çorap Etiket Basma işi için Eleman Arayan Firmaların Dikkatine

Eleman arıyorsanız sitemiz üzerinden ilan açıp, bir çok kişiye ek iş imkanı sağlayabilirsiniz. İş arayan arkadaşların iletişim bilgilerini sizlere iletip, irtibat sağlarsanız, sizleri mağdur etmeyeceklerine eminiz.

İş için başvuru yapacak arkadaşlar ise mutlaka mail adreslerini iletmeyi unutmasınlar. Facebook üzerinden bizleri takip ederek, sitemizde yayınlanan evde ek iş imkanları ile kendinize göre bir iş bulabilirsiniz.

About admin

Check Also

Gaziantep Evde iş imkanları

Sitemiz üzerinde tüm şehirler için evde ek iş imkanları ve evlere ek iş veren firmaları …

No comments

 1. Merhabalar evde her türlü paketleme işi yapabiliriz 4 kişilik ekip var Eskişehir den yazıyorum gerekirse insan sayısı çoğaltılır
  iş hakkkında bilgi alabilirmiyim

 2. ESKİŞEHİR BATIKENT İKAMETİM 4 KİŞİLİK AİLEYİZ KARI KOCA EVDE DE YAPILAN HER İŞE TALİBİZ

 3. Acil ihtiyaç

 4. Boş vaktimiz çok işe ihtiyacımız var eskişehir / merkez

 5. Eskişehir merkez ek işe çok ihtiyacım var lütfen

 6. Eskişehir espark yakınında oturuyorum ev hanımıyım acil işe ihtiyacım var dönüş olursa sevinirim

 7. Eskisehir Odunpazarı nda oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var elim hızlıdır

 8. Çorba etiket basma isi

 9. Acil ihtiyaç 3 kişiyiz zamanında teslim yapabiliriz

 10. Merhaba eskişehirde öğrenciyim ailemin durumu kötü olduğu için bende onlara yük olmamak amacıyla çalışıp para kazanmak istiyorum aileme yardım etmek istiyorum lütfen bana geri dönerseniz çok sevinirim

 11. Mrb esim ile coraba etiket basma isini yapmak istiyoruz zamaninda teslim alicaginizdan hic supheniz olmasin geri donus yaparsaniz sevinirim

 12. EŞİMLE BERABER ÇORAP ETİKET BASMA İŞİNİ ALMAK İSTİYORUZ

 13. İşe çok ihtiyacım var kızımda var yanımda beraber yaparız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir