Home / Düzce ek iş ilanları / Düzce evde hediyelik eşya paketleme işi

Düzce evde hediyelik eşya paketleme işi

Hayat koşullarının ağırlığının altında ezilen aile bireyleri ek iş arayışındadırlar. Buna çözüm olarak da işverenler daha çok işi evlere ek iş olarak vermektedir ve bir çok çalışamaz durumda olan kişi yada ev hanımları istihdam edilmektedir.Düzce evde hediyelik eşya paketleme işi ile bu ilimizde yaşayan ve ek iş yapmak isteyen herkese bir yol olacaktır.

Yapılacak iş verilen turistik hediyelik eşyaları paketleme işidir. Malzemelerin tamamı tarafınıza işveren tarafından temin edilecek olup sizin için herhangi bir masrafı olmayacaktır. Bu nedenledir ki ek işler herkes için çok cazip durumdadır. Her il için farklı iş kollarında ihtiyaçlar doğmaktadır. Bu nedenle de iller için olan ilanlarımız ayrı Türkiye geneli başvuru alan işlerimiz için ilanlarımız ayrıdır. Başvuru yaparken bunu göz önünde bulundurmanızı öneririz. Bu şekilde hedefe daha kolay ulaşmanız mümkün hale gelecektir.

Evde yapılacak işler çok çeşitlidir bazı yazılarımızda iş fikirleri de vererek size ışık tutma gayreti içindeyiz. Ek iş yapmanın en güzel yanı evinizin rahatlığında, saat kavramı olmadan ve hiç bir yatırım yapmadan iş sahibi olunmasıdır. Ek iş sahiplerinin tek sorumluluğu işi eksiksiz ve zamanında teslim etmeleri zorunluluğudur. Ev hanımları, öğrenciler, dışarıda çeşitli rahatsızlıklar nedeni ile çalışamaz durumda olan herkes için evden ek iş yapmak güzel bir para kazanma yöntemidir.Sizde evinizden ek iş yapmak isterseniz ilanlarımıza başvuru bırakmalısınız.

Düzce evde hediyelik eşya paketleme işi

Bu iş size göre ise bu ilanımızın altına yaşadığınız il, ilçe ve iletişim mailinizi bırakmanız yeterlidir. Firma yetkilileri size mail yolu ile dönüş yapacaklardır. Bu işten aylık 1500 TL kazanabilirsiniz. Yaptığınız iş beğenilir ve işveren ile herhangi bir problem yaşamazsanız geliriz sürekli olur ve sezonda artış gösterir. Yaz dönemi bu işin en hızlı tüketildiği dönemdir. Bu sebeple kıştan bu işe başlamanız yazın yoğun dönemde daha çok kazanmanız için zemin oluşturacaktır.

İlanlarımızı facebook fan sayfamız üzerinden ve web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Sitemiz sürekli günceldir ve süresi dolmuş ilanlar sayfamızdan silinmektedir.

Herkese bol, bereketli kazançlar dileriz…

Hakkında iskur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir