Home / İllere Göre Ek iş ilanları / Bursa yıldırım evlere iş veren firmalar

Bursa yıldırım evlere iş veren firmalar

Bu zamana kadar sizlere evde yapılabilecek birçok ek iş imkanı sunduk. Bugünden sonra şehirlere yönelerek hangi şehirde hangi ek iş yapılabilir ve eve iş veren firmaların telefon numaralarını sizlerle paylaşmaya karar verdik. Bugün Bursa Yıldırım evlere iş veren firmalar hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki birçok firma kendi bilgilerinin internet ortamında dağıtılmasından sıkıntı yaratacağı için kabul etmemektedir. Fakat görüştüğümüz birkaç firma neticesinde şu şekilde bir anlaşma imkanı kavuştuk.

Bursa yıldırım evlere iş veren firmalar

Bursa yıldırım evlere iş veren firmalar
Bursa yıldırım evlere iş veren firmalar

Bir çok firma Evde montaj işleri ve evde paketleme işleri için eleman aramaktadır. Bursa ilimizde de bu şekilde birçok iş imkanı vardır. Firmalar çalışacağı elemanları sitemiz sayesinde bulacaklardır. Bu yüzden başvuru yaparken kısa bir açıklayıcı metin yazmanızı öneririz. Örnek verecek olursak Mesela daha önce hangi işlerde çalıştınız ve bu tür işler yaptınız mı. Firmalar sizlere mail adresiniz ile dönüş yapacağı için mutlaka mail adresi yazmalısınız, mail adresi yazmayan başvurular dikkate alınmamaktadır. Bu yüzden neden bana geri dönülmedi diye sormadan önce mail adresi yazıp yazmadığını kontrol edin.

Firmalar anlaşma sağladıkları kişilere genellikle evlerine kadar gerekli olan çalışma malzemelerini getirirler. Ödemeler haftalık ve aylık olmak üzere iki şekilde yapılır. Dilerseniz 15 günde bir de ödeme alabilirsiniz. Her yeni başvuru yeni bir şans demektir. Bu yüzden elimden geldiği kadarıyla başvuru yapabilirsiniz. Anlaşmış olduğunuz firma haricinde başka firmalar ile de çalışma şansınız vardır. İşleri yetiştirebileceğimiz sürece dilediğiniz kadar firma ile çalışabilirsiniz. Bu işleri yaparken arkadaşlarınız aileniz ve komşularımızdan destek almanız sizin açınızdan daha iyi olur. Ortaklaşa yapılan işler hem daha fazla üretken olur, hem de daha fazla kazanç getirir. Elimizden geldiği kadar  sizlere Bursa Yıldırım evlere iş veren firmalar hakkında zaman zaman açıklayıcı ilanlar girmeye gayret edeceğiz.

Önemli açıklama:

Bu yazımızı whatsapp, facebook ve googlede paylaşarak bir çok kişinin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında, sistemimizde mevcut olan paylaşımları görebilme özelliği ile birlikte, en çok paylaşım yapan arkadaşları, eleman seçimlerinde daha üst planda tutacağımızı bildirmek isteriz. Bu yüzden elinizden geldiğince eşinize dostunuza bu iş ilanını paylaşın.

Facebook fan sayfamızı takip ederek, yayınlanan işlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Hakkında iskur

23 Yorumlar

 1. Bursa/İnegöl de oturuyorum.evde paketleme işi yapmak istiyorum. İlgilenirseniz sevınırım.

 2. Merhaba;
  Bursa Yıldırım da İkamet etmekteyim.5 yıl organizasyon firmasında çalıştım el becerim oldukça iyidir.Evde ek iş yapmak istiyorum.Bilgilerinize sunarım
  İyi Çalışmalar.

  SAYGILARIMLA

  Meil : cisiloylas@outlook.com

 3. Yıldırım bölgesinde 10 kişilik bir ekipiz hızlı ve itina ile yaparız ulaşırsanız seviniriz

 4. Bursa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir