Home / İllere Göre Ek iş ilanları / Bursa Evlere Ek iş Veren Firmalar

Bursa Evlere Ek iş Veren Firmalar

Bursa da yaşıyorsanız ve Bursa Evlere Ek iş Veren Firmalar arıyorsanız konumuzdan faydalanabilirsiniz. Bizim amacımız Bursa da ek iş imkanı arayan kişiler ile Bursa Evlere Ek iş Veren Firmalar arasındaki bağlantıyı sağlayarak, her iki tarafında anlaşmasını sağlamaktır.

Günümüzde bir çok firma artık evde ek iş imkanı sağlamaktadır. Fakat gerekli talep karşısında çalışacak eleman bulamamaktadır. Örnek verecek olursak, kına paketleme işi, kutu katlama işi gibi bir çok iş imkanı sağlanmaktadır.

Sizlerde evinizde çalışarak para kazanmak, ailenize destek olmak, öğrenci iseniz harçlığınızı çıkarmak istiyorsanız. Bu bölümden iletişime geçebilirsiniz. Evlere verilen iş imkanlarını, en iyi derecede değerlendirmek, her iki taraf içinde olumlu sonuçlar doğurmaktadır. İş veren firma, işinizi beğendiği takdirde farklı eleman arayışı içine girmeyecek, tekrar size iş verecektir.

Ekip çalışması ile yapılan işler, daha hızlı olduğu gibi, bir çok kişiye de evde ek gelir imkanı sağlamaktadır. Sizlerde etrafınızda çalışmak isteyenleri toplayıp, bir ekip kurabilirsiniz.

Bursa sanayisi gelişmiş büyük şehirlerimizden biridir. Bu yüzden evde iş imkanları daha fazladır. Üretici bir firma, daha fazla ürünü daha az maliyete çıkarmak istediği için, kendi bünyesinde eleman çalıştırmak yerine, evde çalışacak eleman aramaktadırlar. Bu yüzden artık evde çalışarak para kazanmak daha kolaydır.

Bursa Evlere Ek iş Veren Firmalar için Başvuru

Alt kısımdan başvurunuzu yaparken, başvurunuzun olumlu olarak sonuçlanabilmesi için, Bursa Evlere Ek iş Veren Firmalar size ulaşmalıdır. Bunun için ise;

Kendinizi tanıtıcı kısa bir açıklama ,

Hangi tür işleri yapabilirsiniz,

Ekip ile mi çalışacaksınız

Ve son olarak da, size ulaşılabilecek bir mail adresi bırakmanız önemlidir.

Eleman arayan firmaların, uygun bulduğu kişiler ile iletişime geçip anlaşma sonrasında iş verilmektedir.

Hafta sonları iş imkanı arıyor iseniz, bunu da yoruma eklemeyi unutmayın.

Yapılacak işin durumuna göre, gerekli ise alet edevat ve diğer ürünler, iş veren tarafından sağlanmaktadır. İşin teslim süresi önemli olduğu için, anlaşma sırasında, işi yetiştiremiyecek bir durum söz konusu olur ise, mutlaka belirtilmelidir. Bu şekilde açıklamalı konuşmalar karşısında, her iki tarafta zor duruma düşmez ve işin devamlılığı sağlanır.

Hakkında iskur

28 Yorumlar

 1. Mrblar. Bursa’da yaşıyorun. Ev hanımıyım, ek işe çok ihtiyacım var. Elimden dikiş nakış işleri gelir, paketleme işlerini de yapabilirim.

 2. El becerileri yuksek bırıyım evde ıs yapmak istiyorum

 3. Kına paketleme davetiye katlama bebek ve nikah şekerlerini tasarlama yapmak konusunda deneyimliyim eşim grevde olduğu için ve bakmakla yükümlü 2tane çocuğumuz olduğu için bu işe gerçekten ihtiyacım var ev hanımıyım dört beş saat bu işe zaman ayırır zamanında teslim ederim

 4. Bursa inegölde oturuyorum. Evde Babet Kurdela ,boncuk bileklik yapım işi, zarf katlama işi gibi gibi işleri yapabilirim el becerilerim yüksektir ayrıca benimle birlikte yapabilicek iki kişi daha var dönerseniz sevinirim.

 5. BURSA OSMANGAZİ DİKKALDIRIM’DA OTURUYORUM,
  EVDE YAPILACAK İŞLERİN HER TÜRLÜSÜNÜ YAPABİLİRİM.
  İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM

 6. Bursa

 7. Merhaba benim iki çocuğum var ilkokula gidiyorlar biri sabahçı biri öğlenci onları yalnız bırakamadıgim için dışarda calisamiyorum evde iş istiyorum bursada oturuyorum paketleme işi yaparım düğme ,nazar boncuğu , kulak çubuğu gibi işler paketlerin kendim çalışacağım ekip yok

 8. Bursa /Mudanyada oturuyoruz.Evde eşimle beraber evde ek iş yapabiliriz.Hafta sonu boşuz.akşamlarıda çalışabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir