Home / Evde Paketleme işi imkanları / Bayanlara Evde Paketleme işi

Bayanlara Evde Paketleme işi

Bir çok ev hanımı ailelerine katkıda bulunmak adına evde yapabileceği ek işler aramaktadırlar. Bu işlerin başında bayanlara evde paketleme işi yer almaktadır. Bu zamana kadar bir çok ev hanımına bu fırsat verilerek destek sağlandı. Günlük ev işleri ve diğer aktiviteleri haricinde kalan zamanlarını, çalışarak değerlendirmek isteyen bayanlar için bu işlere nasıl ulaşacağınız ne kadar para kazanacağınız konumuzun devamında yer alacaktır. Aynı şekilde fabrika gibi yerlerde çalışarak bir çok boş vakti olan erkek arkadaşlarımız da mevcuttur. Onlar için ilerleyen günlerde yeni konu açarak yardımcı olmaya çalışacağız.

Bayanlara Evde Paketleme işi

Bayanlara Evde Paketleme işi
Bayanlara Evde Paketleme işi

Bir çok firma üretim hızını artırmak ve maliyet düşürmek adına, evlere ek iş vererek hem kendi işlerini hızlandırmaktadırlar, hemde bir çok ev hanımına ek iş imkanı sağlamaktadırlar. Paketleme işlerinde genellikle, söylenilen ürün adedini verilen paketlere yerleştirerek koli yapmak gerekmektedir. Fakat bazı firmalar ürünlerin aynı renkte olanlarını ayrı paket olarak istedikleri zaman, bu iş biraz zaman almaktadır. Bu yüzden genellikle ev ortamında yapılan işler için ekip çalışması önemlidir. Çalışacak kişi sayısı ne kadar çok olursa, hem hızlı bir paketleme olur hemde daha fazla kişiye para kazanma şansı vermiş olursunuz.

Evlere Paketleme işi veren firmalar

Eleman ihtiyacının olduğu firmalar, sitemiz üzerindeki başvurulara istinaden kişilere geri dönüş yaparlar. Herhangi bir iş deneyimi yada öğrenim gerektirmeden yapılan bu işlerde, firma ilan verse binlerce kişi iş başvurusu yapar ve bu durumda herkes ile ilgilenmek zorunda kalacaklardır. Durum böyle olunca buna çözüm olarak, iş ilanı vermek yerine kendi elemanlarını kendileri seçmektedirler.

Yapılan başvurularda, firmanın bulunduğu şehire göre eleman seçeceği için, başvurularınızda mutlaka yaşadığınız şehri belirtmek zorundasınız. Şehir yada çalışacağı yeri bildirmeyen kişilere dönüş olmıyacağını açık ve net şekilde bizlere bildirmişlerdir. Bu yüzden kesinlikle yaşadığınız il ve ilçeleri belirtin.

Bu konumuz haricinde yayınlanmış olan evde ek işler konuları için ana sayfamız üzerinden, sizlere uygun iş seçimini yaparak, başvuruda bulunmanız mümkündür. Herhangi bir başvuru kısıtlaması bulunmamaktadır. Daha fazla başvuru daha fazla şans demektir.

Hakkında iskur

80 Yorumlar

 1. Merhaba, Bursa Osmangazi de ikamet ediyorum. Evime katkıda bulunmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

 2. Istanbul hadımkoyde oturuyorum bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunız en az 4 saatim bu işe ayırabilim bütün gn evde boşum lütfen yardımcı olurmusunız

 3. Merhaba
  Izmir doganlarda oturuyorum. Yeni evlendigim icin borclari odemek icin eşime destek olmak istiyorum. Bu yüzden ise cok ihtiyacim var. Elim hızlı ve pratiktir. 3 kisilik ekiple calisacagim. Her türlü isleri yetiştiririm. Mennun kalacaginizdan supheniz olmasın. Lutfen yardimci olursaniz sevinirim.

 4. Merhaba kocaeli izmitte oturuyorum bu işe ihtiyacım var lütfen ilgilenirseniz çok memnun olurum

 5. Merhabalar. Ankara Sincan da ikametgah ediyorum. Elim hızlı ve pratiktir. 4 kisilik ekiple calisacagim. Her türlü isleri yetiştiririm.

 6. Serife binbuga

  Benim bu işe çok ihtiyacım var lütfen tez zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Akgül Sonakalan

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. 12 kişilik ekibim var. Şimdiden teşekkürler. Eskişehir /Tepebaşı

 8. Bende evde ek iş yapmak istiyorum günümün beş veya altı saatini boş geçiriyorum evde paketleme vs işleri yapabilirim

 9. İyi gunler evde paketleme işi istiyorum Lutfen yardimci olun bana devamli is verebilecek firma varsa devamlı olarak da çalışabilirim

 10. Merhaba istanbul kağıthanedw ikamet ediyorum evde bu işi yapmak istiyorum grubumuzda var.

 11. İSTANBUL/BEYKOZ’DA ASKERİ LOJMANLARDA İKAMET ETMEKTEYİM. 4 YILLIK EKONOMİ MEZUNUYUM, BEBEĞİM OLDUĞU İÇİN ŞUAN ÇALIŞMIYORUM. BU NEDENLE EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM.

 12. istanbul gaziosmanpaşadan merhaba evde paketleme işi istiyorum

 13. kastamonuda oturuyorum işe ihtiyacım var 8 ile 9saat çalısabilirim üniversite öğrencisiyim 2 kişi yapmayı düşünüyoruz.

 14. NİLGÜN BEKTAŞ

  evde her türlü paketleme işi itina ile yapılır ve zamanında teslim edilir ikamet yerim ankaradır çok ihtiyacım var lütfen geri dönüşüm yaparmısınız.

 15. Günde 6-7 saat çalışarak paketleme işini yapabilirim.

 16. Yasemin Bozkurt

  Merhaba ,
  işlerinizin çok iyi paketleneceğinin garantisini verebilirim .

 17. merhaba bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim Bayraklı/İzmir

 18. Rumeysa çelik

  Paketleme isi yapabilirim bitlis tatvan da yasiyorum olumlu olumsuz geri donerseniz sevinirim.

 19. Merhaba,
  Ben ebru Adana da Çukurova ilçesinde yaşıyorum i.Evime katkıda bulunmak için ek iş istiyorum ihtiyacımız var evde paketleme vs olabilir.Olumlu olumsuz geri dönerseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir