Home / İllere Göre Ek iş ilanları / Antalya Merdiven Yıkama işi

Antalya Merdiven Yıkama işi

Günlük olarak çalışıp paranızı alabileceğiniz bir çok iş bulunmakta. Toplamda bir günde 2 yada 3 saat çalışarak 100-150 TL Kazanmak istemezmisiniz. Antalya merdiven yıkama işi ile daha fazla bile kazanma imkanınız mevcut. Bir çok apartman sakini ve site yöneticileri, merdivenlerini yıkatmak için, temizlik şirketleri ile anlaşmaktaydı. Fakat şirkete ödenen ücret fazla geldiği için, artık dışarıdan eleman arayışı içine girdiler.

Tecrübeniz olsun yada olmasın, bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız hemen başvurabilirsiniz. Başvuran kişilerden seçilecek olanlar, aynı binanın merdivenlerini ayda 2 kere yıkayacaklardır. Fakat bazı suit evlerin bulunduğu sitelerde haftalık olarak temizlik yapılmaktadır.

Antalya Merdiven Yıkama işi ile Ne kadar kazanırım

Bu iş sayesinde yukarıdada açıkladığımız gibi, 2 saat çalışarak işi bitirseniz alacağınız ücret 100-150 TL arasıdır. Bunun dışında iki yere birden giderseniz ücretiniz ikiye katlar. Merdiven yıkama işi için minumum iki kişi gereklidir. Tek yapamazsınız.

Antalya Merdiven Yıkama işi Nasıl Yapılır

Bir kişi hortum ile merdivenlere su tutarak kaba pisliği alır. Diğer kişi ise bol deterjan ile, yukarıdan başlayarak aşağıya kadar fırçalar. Fırçalama işlemi ardından, yine temiz su ile durulanır ve en son olarak, merdivenlerdeki su çekpas yada paspas vasıtası ile çekilir.

Ekmek aslanın ağzında diye bir kavram vardır. İnsanlar genelde kolay yoldan para kazanmak ister. Ama malesef herşey o kadar kolay olmuyor. Para kazanabilmek için bir emek vermek gerekiyor. Eğer sabrederseniz ve yönetici yada iş veren kişilere kendinizi sevdirirseniz, hem referansınız olur, hem de o kişiler farklı kişiler ile çalışmak istemezler.

Günde bir sitenin merdivenlerini yıkasanız ve 150 Tl alsanız ayda 4500 TL para yapar. Bir düşünün ayda 4500 TL kim kazanabiliyor. Şimdi diyeceksiniz ki o kadar para kazanılıyor evet, ama sigorta felan olmuyor. O konudada siz haklısınız.

Antalya Evde Ek iş

Merdiven yıkama işi size göre değilse, farklı iş modelleri arıyorsanız, ozaman antalya evde ek iş kategorisinde yayınlanan iş imkanları ilginizi çekebilir. Şuan için antalyada evde ek iş veren firmalar fazla yok. Ama görüşmeler devam ediyor. Özellikle evde soğuk meze yapımı için çok elemana ihtiyaç duyulacak.

Hakkında iskur

Bir yorum

  1. Hilal tatlıpınar

    Merdiven yıkama işi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir