Home / İllere Göre Ek iş ilanları / Ankara Evlere Ek iş Veren Firmalar

Ankara Evlere Ek iş Veren Firmalar

Ankara da yaşıyorsanız ve Ankara Evlere Ek iş Veren Firmalar arıyorsanız konumuzdan faydalanabilirsiniz. Bizim amacımız ankara da ek iş imkanı arayan kişiler ile Ankara Evlere Ek iş Veren Firmalar arasındaki bağlantıyı sağlayarak, her iki tarafında anlaşmasını sağlamaktır.

Günümüzde bir çok firma artık evde ek iş imkanı sağlamaktadır. Fakat gerekli talep karşısında çalışacak eleman bulamamaktadır. Örnek verecek olursak, kına paketleme işi, kutu katlama işi gibi bir çok iş imkanı sağlanmaktadır.

Sizlerde evinizde çalışarak para kazanmak, ailenize destek olmak, öğrenci iseniz harçlığınızı çıkarmak istiyorsanız. Bu bölümden iletişime geçebilirsiniz. Evlere verilen iş imkanlarını, en iyi derecede değerlendirmek, her iki taraf içinde olumlu sonuçlar doğurmaktadır. İş veren firma, işinizi beğendiği takdirde farklı eleman arayışı içine girmeyecek, tekrar size iş verecektir.

Ekip çalışması ile yapılan işler, daha hızlı olduğu gibi, bir çok kişiye de evde ek gelir imkanı sağlamaktadır. Sizlerde etrafınızda çalışmak isteyenleri toplayıp, bir ekip kurabilirsiniz.

Ankara sanayisi gelişmiş büyük şehirlerimizden biridir. Bu yüzden evde iş imkanları daha fazladır. Üretici bir firma, daha fazla ürünü daha az maliyete çıkarmak istediği için, kendi bünyesinde eleman çalıştırmak yerine, evde çalışacak eleman aramaktadırlar. Bu yüzden artık evde çalışarak para kazanmak daha kolaydır.

Ankara Evlere Ek iş Veren Firmalar için Başvuru

Alt kısımdan başvurunuzu yaparken, başvurunuzun olumlu olarak sonuçlanabilmesi için,  Ankara Evlere Ek iş Veren Firmalar size ulaşmalıdır. Bunun için ise;

Kendinizi tanıtıcı kısa bir açıklama ,

Hangi tür işleri yapabilirsiniz,

Ekip ile mi çalışacaksınız

Ve son olarak da, size ulaşılabilecek bir mail adresi bırakmanız önemlidir.

Eleman arayan firmaların, uygun bulduğu kişiler ile iletişime geçip anlaşma sonrasında iş verilmektedir.

Hafta sonları iş imkanı arıyor iseniz, bunu da yoruma eklemeyi unutmayın.

Yapılacak işin durumuna göre, gerekli ise alet edevat ve diğer ürünler, iş veren tarafından sağlanmaktadır. İşin teslim süresi önemli olduğu için, anlaşma sırasında, işi yetiştiremiyecek bir durum söz konusu olur ise, mutlaka belirtilmelidir. Bu şekilde açıklamalı konuşmalar karşısında, her iki tarafta zor duruma düşmez ve işin devamlılığı sağlanır.

Hakkında iskur

118 Yorumlar

 1. sincan fatihte yaşıyorum katlama ve paketleme gibi işleri annemle beraber yapıp aileme destek olmak istiyorum en kısa sürede dönüş yaparsanız sevirim

 2. Hertürlü paketleme katlama işlerini yaparım Ankara Kahramankazanda ikamet etmekteyim gerekirse işleri firmanızdan alıp teslim edebilirim evde 4 kişi olarak çalışacağız şimdiden teşekkür eder hayırlı işler dilerim

 3. Evde paketleme isi yapabilirim .Ankara/yenimahallede oturuyorum.

 4. Ankara Sincan’da ikamet ediyorum acil işe ihtiyacım var her türlü katlama paketleme işi yaparım

 5. Merhabalar.Ben hacettepe hastanesi onkoloji bölümunde tedavi gören oglum için sizlerden iş istiyorum.Biz trabzondan ankaraya geçicide olsa yerleştik.Bende eşimde oglumuzun saglıgı için işlerimizden ayrıldık.Tedavi sureci devam ediyor dogal olarakta masraflar kat kat artıyor.2,5 yaşındaki oglum için iş istiyoruz.Teşekkurler.

 6. evimde ek iş.paketleme.mandal teli takma.kalem uçları.maskot boyama.sabun paketleme.yani hertürlü elde paketleme işlerini yaparım..düğün kartları.ve nikah şekerleri olablir……….adres.. akdere mah.396 sok.24-7.osman atar ..aparmanı…ankara ..mamak ..akdere..

 7. evde paketleme işi gibi vb işleri yapmak istiyoruz iki kişiyiz.Ankara- altındağ

 8. Elektrik priz montaj evde,paketleme,ve haftasonu isler

 9. üniversite öğrencisiyim acil işe ihtiyacım var. 4 kişilik bir ekiple yapmayı düşünüyorum. her türlü işi yapabiliriz. acil dönüş yaaparsanız çok sevinirim. tesekkürler

 10. Slm paketleme katlama işlerini en kısa sürede teslim ederiz 3 kişiyiz teşekkürler hayırlı işler diliyorum

 11. 25 yasindayim ev hanimiyim evde paketleme isi yapmak istiyorum. Elim cok hizlidir Ankaradayim.

 12. Ankarada yaşıyorum her işin yapabilirim yeterki iş olsun evde 3 kişiyiz kolaylıkla zamanında yetistirebiliriz

 13. Evde her türlü paketleme işi yapabilirim 2 kişiyiz işin durumuna göre sayımız artabilir ilk defa yapacağım için önce kendimiz Ne kadar yapabiliyoruz görmek isterim bu işe çok ihtiyacım var Ankara Mamak semtinde yaşıyorum

 14. Ankarada ikamet ediyorum vereceniz tum isleri layıkıyla yaparım ise, cok ihtiyacım var

 15. Merhaba Ankara Mamak da ikamet ediyorum öğrenciyim paketleme işlerini yapabilirim. 3 kişilik bir ekibim var.
  cobanrabianur08@gmail.com

 16. Ankarada Her Türlü Paketleme İşi Yapılır

 17. Ben ev hanimiyim bu ise ihtiyacim var her turlu susleme paketleme isi yapabilirim ekipde kurabilirim

 18. Ankarada ikamet ediyorum.İşe çok ihtiyacım var. Her türlü katlama,paketleme işini yaparız. Evde 2 kişiyiz.

 19. Ben üniversite öğrencisiyim ailemin durumu iyi değil harçlığımı çıkarmak için bu işe ihtiyacım var ailemde bana bu işte yardımcı olabilir. Toplamda 5 kişiyiz bu işe talibiz. Olumlu ya da olumsuz cevabınızı bekliyoruz. (Ankara)

 20. Evde ek iş yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir