Home / İllere Göre Ek iş ilanları / Ankara Evlere Ek iş Veren Firmalar

Ankara Evlere Ek iş Veren Firmalar

Ankara da yaşıyorsanız ve Ankara Evlere Ek iş Veren Firmalar arıyorsanız konumuzdan faydalanabilirsiniz. Bizim amacımız ankara da ek iş imkanı arayan kişiler ile Ankara Evlere Ek iş Veren Firmalar arasındaki bağlantıyı sağlayarak, her iki tarafında anlaşmasını sağlamaktır.

Günümüzde bir çok firma artık evde ek iş imkanı sağlamaktadır. Fakat gerekli talep karşısında çalışacak eleman bulamamaktadır. Örnek verecek olursak, kına paketleme işi, kutu katlama işi gibi bir çok iş imkanı sağlanmaktadır.

Sizlerde evinizde çalışarak para kazanmak, ailenize destek olmak, öğrenci iseniz harçlığınızı çıkarmak istiyorsanız. Bu bölümden iletişime geçebilirsiniz. Evlere verilen iş imkanlarını, en iyi derecede değerlendirmek, her iki taraf içinde olumlu sonuçlar doğurmaktadır. İş veren firma, işinizi beğendiği takdirde farklı eleman arayışı içine girmeyecek, tekrar size iş verecektir.

Ekip çalışması ile yapılan işler, daha hızlı olduğu gibi, bir çok kişiye de evde ek gelir imkanı sağlamaktadır. Sizlerde etrafınızda çalışmak isteyenleri toplayıp, bir ekip kurabilirsiniz.

Ankara sanayisi gelişmiş büyük şehirlerimizden biridir. Bu yüzden evde iş imkanları daha fazladır. Üretici bir firma, daha fazla ürünü daha az maliyete çıkarmak istediği için, kendi bünyesinde eleman çalıştırmak yerine, evde çalışacak eleman aramaktadırlar. Bu yüzden artık evde çalışarak para kazanmak daha kolaydır.

Ankara Evlere Ek iş Veren Firmalar için Başvuru

Alt kısımdan başvurunuzu yaparken, başvurunuzun olumlu olarak sonuçlanabilmesi için,  Ankara Evlere Ek iş Veren Firmalar size ulaşmalıdır. Bunun için ise;

Kendinizi tanıtıcı kısa bir açıklama ,

Hangi tür işleri yapabilirsiniz,

Ekip ile mi çalışacaksınız

Ve son olarak da, size ulaşılabilecek bir mail adresi bırakmanız önemlidir.

Eleman arayan firmaların, uygun bulduğu kişiler ile iletişime geçip anlaşma sonrasında iş verilmektedir.

Hafta sonları iş imkanı arıyor iseniz, bunu da yoruma eklemeyi unutmayın.

Yapılacak işin durumuna göre, gerekli ise alet edevat ve diğer ürünler, iş veren tarafından sağlanmaktadır. İşin teslim süresi önemli olduğu için, anlaşma sırasında, işi yetiştiremiyecek bir durum söz konusu olur ise, mutlaka belirtilmelidir. Bu şekilde açıklamalı konuşmalar karşısında, her iki tarafta zor duruma düşmez ve işin devamlılığı sağlanır.

Hakkında iskur

118 Yorumlar

 1. merhaba Ankara Mamak da oturuyorum ve işe ihtiyacım var

 2. Merhaba ankara cankayada oturuyorum.Her turlu susleme paketleme ve davetiye katlama yapabilirim.Daha oncede bu isleri yaptıgım icin titizlikle yapar zamanında teslim edebilirim tesekkurler

 3. Şeyma nur kazak

  Ekibimiz var.El isimizde yatkın böyle şeylere. Kolay gelsin ihtiyacımız var bu ise

 4. evde ek iş yapmak istiyorum . paketleme olabilir montaj olabilir

 5. Iyi günler,
  Evde ek is yapmaya ihtiyacim var.Hiç gelirim olmadigi için evden çalismak istiyorum.Bu konuda kendime güveniyorum elim hizlidir.Öncedende 3 yil boyunca el sanatlar kursuna gittim.
  O yüzden isleri zamaninda yetistiririm.Iki kisilik bir ekibiz bazen üç ve dört kisiye kadar çikabilir.
  Simdiden tesekkürler

 6. Acil ihtiyacım var

 7. Merhabalar ankara ostimde bulunan ofisimde akşamları ekibim ile paketleme işnin bize ek gelir ve aynı zamanda iyibir vakit gecirme için idaal olduğunu düşünüyorum.

 8. Her türlü paketleme işi yaparim Ankara sincanda ikamet ediyorum

 9. Behiye Güclü

  6 kişilik ekibimizle evde yapılacak iş arıyoruz. Katlama, paketleme işleri yapabiliriz.

 10. evde yapılan ek işlerle bu işe ihtiyacı olan kadınları bağlantılandırdığım bir proje planlamaktayım. Projenin uygulama alanı Ankara Keçiören’dir.

 11. Ev hanımıyım aileme katkı için evde yapılabilecek iş arıyorum ekibim yok

 12. iyi günler Ben Ankara Batıkent te oturuyorum evde iş yapmak istiyorum elşm seri ve hızlıdır teslimatı zamanında ve itina ile teslim edebilirim

 13. Ankara Örnek Mahallesinde boş zamanlarımın çokluğundan dolayı evde yapılacak her türlü işlere talibim elim oldukça hızlı ve düzenlidir sayğılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir