Home / İllere Göre Ek iş ilanları / Adana Evde Mandal Paketleme işi

Adana Evde Mandal Paketleme işi

Evde ek iş arayan bir çok kişiyi ilgilendirecek bir ilan ile yine sizlerleyiz. Adana evde mandal paketleme işi ile birlikte bir çok kişi evde ek iş imkanına sahip olarak ek gelir kazanacak. Bu iş ilanı sadece adanada yaşayan kişiler için geçerli olup, farklı şehirlerden başvurular değerlendirilmemektedir. Fakat adana dışında bir ilde bu işi yapmak istiyorsanız yinede bu iş ilanı altından şehrinizi belirterek başvuruda bulunabilirsiniz.

Adana Evde Mandal Paketleme işi Hangi ilçelerde Geçerli

Adanada yaşayıp bu işi yapmak isteyenler için, adananın ilçelerinden de başvurular değerlendirilerek iş verilecektir.
Aladağ, Ceyhan. Çukurova,Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçeleri bu iş için uygun ilçelerdir. Fakat malzeme temini için merkeze inmeniz gerekebilir. Bunu da başta belirtmek isteriz.

Evde ek iş arayan bayanlar, okul harçlıklarını çıkarabilmek için ek iş arayan öğrenciler bu işi yapabilirler. Firmanın isteği üzerine mandal montaj işide yapabilirsiniz

Adana Evde Mandal Paketleme işi ile Ne Kadar Kazanılır

Bu iş için en doğru cevabı iş veren firmalar vermektedir. Fakat daha önceden yayınlanan Evde Mandal Paketleme işi ile birlikte günlük 30 TL ile 50 TL kazanan arkadaşlar vardı. Fakat 2019 yılına girişimiz ile birlikte her şeye zam geldiği gibi, bu iş içinde alacağınız ücret artacaktır. Ekip ile çalışan herkes daha fazla iş çıkaracağı için, sizlerde ekip çalışması ile büyük paralar kazanabilirsiniz. İşi yetiştirmek adına hızlı çalışıp daha fazla iş çıkartmaya çalışmayın. İşini temiz yapan kişiler her zaman için iş veren firmaların gözde elemanları olmuşlardır.

Adana Evde Mandal Paketleme işi Veren Firmalar

Bu firmaların telefon numaraları ve iletişim adreslerini, gizlilik açısından veremiyoruz. Fakat firmalar ile iletişim halinde olduğumuz için, sizlerin yapmış olduğu başvuruları onlar inceliyor. Başvuru yaparken kısa bir açıklama yapmayı ve iş hakkında bilginiz olup olmadığını belirtiniz.

Adana merkezdemi oturuyorsunuz yoksa ilçedemi oturuyorsunuz bunuda belirtmelisiniz. İş başvurusu yaparken mail adresinizi mutlaka belirtin. Maili olmayan kişilere dönüş yapılamaz. Telefon numarasını ilk başvuruda yayınlamayın. Mail ile sizlere geri dönüş yapıldıktan sonra gerekli bilgiler istenecektir.

Hakkında iskur

35 Yorumlar

 1. Merhaba ben Ankara’dan Ahmet evde paket işi yapmak istiyorum cevap verirseniz sevinirim

 2. Adana Seyhan da oturuyorum.işe çok ihtiyacım var.Çok zor durumdayım.Lütfen bana da iş erin. Mandal paketleme veya benzeri işler

 3. lise ögrencısıyım acil işe ıhtıyacım var bu konuda deneyımlıyım Adana/Seyhan Tel : *****

  • merhaba adana seyhanda yaşıyorum çalışıyorum ama yeterli gelmediği için ek iş yapmam gerekiyor. dönüş sağlarsanız sevinirim.

 4. mersinde yaşıyorum bu işi yapabilirim 5 kişi ile birlikte zamanında eksiksiz ve tam bir şekilde teslim ederiz.

 5. Mandal paketleme işine başvurmak istiyorum. Annem ve benle birlikte 3 kardeşim var toplam 4 kişiyiz babam yok paraya ihtiyacımız var biz istenilenden fazlasını bile yaparız bize iş lazım lütfen yardım edin saygılar.

 6. zübeyde karaduman

  ADANADA YAŞIYORUM İŞİ YAPABİLİRİM ZAMANINDA TESLİM EDEBİLİRİM

 7. Biz paketleme ya da montaj işi tercihen paketleme işi yapabiliriz. Çukurovada oturuyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 8. adana sarıçam ilçesinde oturuyorum.mandal paketleme veya mandal yapma işine talibim…ekip olarakta calısabiliriz

 9. Merhaba evde mandal paketleme işini yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Merhaba evde mandal paketleme işini yapmak istiyorum. Adana Seyhan da oturuyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 11. Adana’da Balcalı’da yaşıyorum.Öğrenciyim.Boş zamanım var ve paraya ihtiyacım var.İşimi temiz ve özenli yapacağıma emin olabilirsiniz.Zamanında teslim ederim.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 12. Ayşegül Dağ

  Adana Çukurovada oturuyorum,evde mandal paketleme işine başvurmak istiyorum,ihtiyacım var….

 13. adana seyhanda oturuyorum paketleme işi yapabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir