Home / Evde Ek iş / 2017 evde kına paketleme işi veren firmalar

2017 evde kına paketleme işi veren firmalar

Evde kına paketleme işi

Bir çok ev hanımının kolaylıkla yapabileceği bir iş olan evde kına paketleme işi  için bu konumuza yer veriyoruz. Kına paketleme işi, evinde çalışarak para kazanmak ve ailesine katkıda bulunmak isteyen, bayanların yanı sıra öğrencilerinde yapabileceği bir iş olmakla birlikte kazançlı bir getirisi bulunmaktadır.

Evlere iş veren firmalar, kına paketleme işi için malzemeleri temin etmektedirler. Bunun için sizlerin ayrıyetten herhangi bir malzeme almanıza gerek yoktur.

İş verenin sizlere belirttiği şekilde poşetleme yapılarak, poşetin ağzı bir kurdele ile bağlanmalıdır. Evlere iş veren bazı firmalar ise, paketlenecek kınanın ölçünü belirtebilirler. Bu durumda tabi ki sizlere kınayı tartabileceğiniz hassas bir terazide vermek zorundalar dır. Sizlere verilen iş neticesinde, yanında herhangi bir malzeme verilmez ise, bu durumu iş veren ile görüşerek, kullanacağınız malzemelerin parasını ayrıyetten almayı unutmayınız.

Evlere kına paketleme işi veren firmaların dikkatine

Sizlerde evlerde kına paketleme işi vermek istiyorsanız, yorum olarak yada telefon numarası bırakmış olan değerli okuyucularımız ve iş arayanlar iletişime geçebilirsiniz. İşinizin sorunsuz yapılabilmesi ve devamının korunabilmesi için, yapılan işin hakkını vermeyi lütfen unutmayalım. Bir insan ihtiyacı olmadan iş aramaz, eldeki imkanları olmaya bilir, Tüm bu gibi konuları göz önünde bulundurarak, yapılacak iş için gerekli olan malzemelerin temini konusunda da yardımcı olmanızı diliyoruz.

Evde kına paketlemek istiyorum diyorsanız yapmanız gerekenler çok kolay.

Kendinizi anlatan kısa bir yazı ile, iletişim bilgilerinizi yorum olarak atmayı unutmayınız. Yapacağınız yorumun sade ve açıklayıcı olmasına dikkat ediniz. Sadece kına paketleme işi değilde evde yapılabilecek işler hakkında da bilgi almak istiyorsanız bunları belirtmeyi unutmayınız. Evlere iş veren firmalar, öncelikle sizlerin yorumlarına bakarak geri dönüş sağlayacaktır.  Yorum olarak atacağınız bilgiler ve evde yapabileceğiniz işleri  anlaşılır bir şekilde belirtirseniz, diğer firmalardan da dönüş sağlanması daha kolay olacaktır.

Bir çok ilimizde evlere kına paketleme işi veren firmaları bulmanız mümkündür. Öncelikle işveren sizi bulmuyor ise, siz işvereni bulmalısınız. Yaşadığınız şehirde kına satan firmaları ziyaret ederek, nereden başlıyacağınız yada hangi firmalar ile iletişime geçebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Hakkında iskur

112 Yorumlar

  1. Evde eşime destek için kına paketleme yapmak istiyorum bu işe. İhtiyaçım var lütfen

  2. Merhaba.. ben istanbulda yaşıyorum. Çalışmıyorum ve işe ihtiyacım var. İşlerinizi rahatlıkla yürütebilecek fazlaca vaktim var ve bu işi gerçekten istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

  3. bende istiyorum nurdaginda oturuyorum cok ihtiyacim var tlfn 05363565932 antep

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir