Home / Evde Ek iş / 2017 Evde Ek iş imkanları

2017 Evde Ek iş imkanları

2019 yılı ile birlikte artık bir çok ek iş imkanı ile sizlerleyiz. 2019 evde ek iş imkanları 2016 yılına göre daha fazla olacak. Amacımız başvuru yapan büyük çoğunluğu ek kazanç imkanı tanıyabilecek bir çok firma ile birlikte buluşturarak, geçim sıkıntısı çeken bir çok kişiye yardım edeceğiz. Başvuru yapan o kadar çok kişi var ki bazen biz bile ne yapacağımızı şaşırıp kalıyoruz. Sizlerin hepinize yardımcı olmak ve iş imkanı tanımak istiyoruz. Fakat unutmayın ki bizler sadece aracıyız. Firmalar eleman arar bizler ise eleman buluruz.

2019 Evde Ek iş imkanları Tanıyan Firmalar

Konumuzun başında da belirttiğimiz gibi, bir çok firmalar ile görüşüp, başvuru yapan büyük çoğunluğa evde ek iş verme gayretindeyiz. Arz talep doğrultusuna göre verilen işlerden dolayı 2016 yılını sıkıntılı bir şekilde atlatmış olsakta, artık bir çok kişi evde ek iş imkanına sahip olarak, istediği kazanca ulaşabilecekler.

2019 Evde Ek iş imkanları ile Günlük Kazanç

Bir çok ailenin zor durumda olduğunu ve para kazanma çabasında olduğunu biliyoruz. Bunun için yapılan görüşmelerde, artık ödeme zamanı aylık olarak değilde, haftalık ve günlük olarak yapılması doğrultusundadır. Bu şekilde borcu olanlar borcunu ödeyecek, ihtiyacı olanlar ihtiyaçlarını giderebilecekler. Evde paketleme işleri başta olmak üzere bir çok iş imkanı ile sizlerle olacağız. Bir kere iş verip bir daha çalışmayacak firmalar ile görüşme sağlamayacağız. İşin devamı açısından devamlı iş verecek olan firmalar ile görüşerek sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

2019 Evde Ek iş imkanları Başvuruları

2019 Yılındaki düşüncemiz, her gün yeni bir iş fikri ile sizlere hizmet etmektir.

Evde ek iş başvurusu yaparken, daha önce bu şekilde çalışıp çalışmadığınızı belirtin. Kaç kişi çalışabilirsiniz ve verilen işler zamanında teslim edilirmi. Bunlar çok önemli konulardır.

Yaşadığınız şehri mutlaka belirtmelisiniz. Halen başvuru sırasında bir çok kişi yaşadığı şehri belirtmiyor. Örneğin ankarada yapılacak olan bir iş için mersindeki kişiler çalışamayız. Bu sadece bir örnek. Bunun için yaşadığınız şehri belirtmelisiniz.

Bunlar dışında örneğin 1000 paketleme işi geldi, firma sizden fazladan 500 paketleme daha isterse sizin açınızdan sıkıntı olurmu.

Yukarıda belirttiğim hususları açıklayıcı bir şekilde belirtirseniz seviniriz.

Hakkında iskur

29 Yorumlar

  1. Kırklarelinden yaziyorum bende ewde is yapmak istiyorum paketleme isleri farketmez yardimvi olursaniz sevinirim

  2. öğrenciyim borçlarım var destek için iş yapmam gerek acil dönüş bekliyorum. istanbul/eyüp

  3. öğrenciyim bu işlere ihtiyacım var destek için iş yapmam gerek acil dönüş bekliyorum. istanbul/eyüp

  4. İş başvurusu Diyarbakır

  5. istanbul esenyurt tayım grubum var işe ihtiyacım var bir çok işte elim yatkın öznerek yaparım en iyi şekilde yapmaya gayret ederim lütfen bana dönüş yapın 😀

  6. Bende evimde yapabilecegim bi iş istiyorum çok ihtiyacım var bana en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

  7. Ankara Keçiören de ikamet ediyorum. Gelirim yok. İhtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

  8. bu işi verirseniz yapabiliriz teşekkürler daha önce annem yapıyordu. biliyorum yapacak kişilerimiz çok var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir