Home / Evde Ek iş / 2017 Evde Çorap Katlama işi

2017 Evde Çorap Katlama işi

2019 Evde Çorap Katlama işi

Sizde evde oturmaktan sıkıldınız ve paraya ihtiyacınız varsa, evde çorap katlayarak para kazanabilirsiniz.Evde çorap katlama  işi nedir ? nasıl yapılır ?

Evde çorap katlama işi, üretici firmanın size göndermiş olduğu belirli sayıdaki çorapları,  katlayıp paketleyip daha önceden firma ile görüşmede belirlenen tarihlerde, tekrar firmaya gönderilerek iş veren firmanın da sizinde kazançlı çıkacağınız eğlenceli ve çok fazla yorulmadan güzel getirisi olan bir iştir.

Evde çalışarak hem ailesine destek olmak, hemde kendine harçlık çıkarmak isteyen, bir çok bayan bulunmaktadır. Evde çorap katlama işi de bu türden iş arayanlar için mükemmel bir fırsattır. Sizde evden çalışmak, oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız evde çorap katlama işi size, hem ek bir gelir sağlar, hemde keyifli zaman geçirmenize yardımcı olur. Katladığınız çorap başına 0.06 ve 0.10 kuruş arasında değişen fiyatlar verilmektedir. Bu sizin iş veren firma ile bire bir görüşmenizde netleşecek bir fiyattır.

Evde çorap katlama işinde günlük,  1000 çorap katlayarak aylık 1500 tl ve üzeri rakamlar elde edebilirsiniz. Bu işi bireysel yada kendi kurduğunuz bir ekip ile yapabilirsiniz. Evde çorap katlama işinde gereken malzeme, üretici firma tarafından temin edilir, eğer üretici firma gereken malzemeyi temin etmezse bunun ücretini öder.

Evde Çorap Katlama işi Başvuru

Sizde bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız aşağıda bulunan yorum bölümüne kısa bir tanıttım mesajı ve iletişim bilgileri bırakabilirsiniz. Evden çorap katlama işi veren İller aşağıda liste halinde verilmiştir.. Bu İllerde ikamet ediyorsanız sizde bu getirisi güzel ve kolay işten yararlanabilir evinizden çıkmadan para kazanıp aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz.

Evden çalışarak para kazanmak için sitemizdeki diğer iş ilanlarına da bakabilirsiniz.

Bu işin yapılabilmesi için, öncelikle ürünlerin ütülenerek ve deforme olanların ayrılması gerektiğini unutmayın. Dalgınlıkla size söylenmese bile, işveren firma tarafından ütü tezgahı ve nasıl yapacağınız hakkında gerekli bilgileri edinmenizi öneriyoruz.

Bir çok kişi önce bu şekilde işe başlayarak daha sonra kendileri iş alımına başlamışlardır. Çorap fabrikalarında tezgah altı çorap diye tabir edilen, az hatalı dahi olsa ayrılan çorapları kilo hesabı satın alarak, diğer işlemleri yani ütü, kaplama ve kılçık işlemlerini halledip, halk pazarlarında satabilirsiniz.

Hakkında

14 Yorumlar

 1. Evde corap katlama isi yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz.

 2. burhan gökgöz

  evde eşimle beraber yapmak istiyoruz ümraniye çarşı

 3. Evde iki kişiyiz acil işe ihtiyacım var ermenekde ikamet ediyorum

 4. Merhaba
  Bursa’da ikamet etmekteyim.Evde çorap katlama işi yapmak istiyorum.İki kişiyiz.El becerimiz oldukça iyidir.İtinayla ve istenilen sürede yapılarak teslim edilir.Acilen dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

 5. 3 kişiyiz evde çorap katlama yapabiliriz,istanbul,emirgan

 6. Acil ihtiyacım var

  Lütfen evde iş istiyorum çok ihtiyacımız var Kocaeli Kartepe Köseköy’den yazıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Acil is ariyorum.5kisilik grubum var.istanbu cekmekoy
  De yasiyyorum. Haftalik veya aylik is olabiir.
  efnansokakcekmekoy@hotmail.com

 8. sevgi uskudarli

  Balıkesir Edremit te yaşıyorum. Acil ek gelire ihtiyacım var

 9. Tekirdağda ikamet ediyorum bu işi yapmak istiyorum

 10. aydın/merkez

 11. izmir de yaşıyorum ve bir ek işe ihtiyacım var
  iletişime geçerseniz sevinirim

 12. Ben Manisa gölmarmaradan ferah lütfen yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var rica ediyorum

 13. Emine çiftçi

  Balıkesir merkez de oturuyorum.çorap katlama işi yapmak istiyorum.

 14. Tekirdağ kapaklı da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir